Ercan Havaalanı Araç Kiralama

Buradasınız://Ercan Havaalanı Araç Kiralama

Ercan Havaalanı Araç Kiralama

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bulunan Ercan Havaalanı Kıbrıs’taki çalışmakta olan tek havaalanıdır. Havaalanına verilen Ercan ismi 1974 Barış Harekatı’nın ilk gününde Girne’deki çıkartma bölgesinde şehit düşen Hava Pilot Kıdemli Binbaşı Fehmi Ercan’dan gelmektedir. Kıbrıs bir ada durumundadır. Ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gidebilmek için Ercan Havaalanı ile Girne ve Magosa Limanları ile deniz yolu kullanılır. Kıbrıs’a kendi arabanızla gidemeyeceğiniz için Ercan Havaalanı araç kiralama bu konuda büyük önem arz etmektedir. ‘’Uçaktan in hemen aracına bin’’ sloganı ile Ercan Havaalanı araç kiralama müşterilerinin isteklerine göre en uygun çözümler bulma yolunda hizmet veriyor.

Ercan Havaalanı Araç Kiralama

Çoğu ilimizde birçok araba kiralama imkanları bulunuyor. Özellikle de araç kiralamaya havalimanı olan kentlerimizde yoğun bir talep var. Talebin çok olması ile fiyatlar artıyor ve araç bulmak zorlaşıyor. Kuşkusuz bir ada olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Ercan Havaalanına gelen müşterilerin araç kiralama oranları daha yüksek. Bu yüzden önceden rezervasyonunuzu yapın. Ercan Havaalanı araç kiralama ile size uygun aracınızı kiralayabilir ve 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Ercan Havaalanı’na geldiğinizde aracınız sizin için hazır duruma getiriliyor. Ercan Havaalanı’na indiğinizde firma içinden yetkili bir kişi sizi karşılıyor ve kiralık araçların bulunduğu otoparka gidiyorsunuz. Otoparkta kiralık araç sözleşmesini imzaladıktan sonra ödemenizi de yapıp aracınızı teslim alabilirsiniz.

Ercan Havaalanı Araç Kiralama Fiyatları

Ercan Havaalanı araç kiralama bünyesinde bulundurduğu geniş araç kitlesi sayesinde her kesime hitap edebilir durumda. Son model araçlar, 2013-2014 model ekonomik araçlar, aile sınıfı araçlar, üstü açılabilir spor araçlar, jeep ve lüks araçlar bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde trafiğin sol taraftan aktığını unutmamak lazım. Bu yüzden Kıbrıs’taki tüm araçların kiralık araçların da direksiyonları sağ tarafta bulunmaktadır. Daha önce sağ tarafında direksiyon bulunan bir araç kullanmadıysanız zorlanabilirsiniz. Çünkü vitesi sol elinizle değiştirmek zorundasınız. Ve bir aracı sollamak istiyorsanız bunu aracın sağ tarafından geçerek yapacaksınız. Aynı şekilde önce sağ tarafınızı kontrol edip sonra sol tarafınızı kontrol edeceksiniz. Eğer riske etmek istemiyorsanız Ercan Havaalanı araç kiralamada otomatik vitesli bir araç kiralamanızı öneririz. Ama bu sizin için çok sorun olmayacaktır. Çünkü Kıbrıs’ta yollar çift şeritlidir ve yoğun bir trafik bulunmamaktadır. Ya da ben hiç bu işlere girmeyim nasıl olsa yolları da bilmiyorum veya Kıbrıs’ta araç kullanmak istemiyorum diyorsanız şoförlü araç kiralayabilirsiniz. Kıbrıs Şoförlü araç hizmeti 09.00 ile 18.00 arasındadır. Bu süre zarfı içinde şoförünüz sizi istediğiniz yere götürmekte zorunludur.

Ercan Havaalanı araç kiralama VIP müşterilerine de oldukça lüks araçlar ve hizmetler sunmaktadır. Kıbrıs’ta araç kiralayabilmek için en az 3 yıllık ehliyetiniz olmalı ve 25 yaşını doldurmuş olmalısınız. Ve minimum 3 gün araç kiralayabiliyorsunuz. Kıbrıs’a gelmeden internet üzerinden veya telefondan arayarak aracınızı kiralayabilirsiniz.

2016-08-24T16:11:48+03:00
Bize Yazın! whatsapp