Girne Araç Kiralama

Buradasınız://Girne Araç Kiralama

Girne Araç Kiralama

Girne Araç Kiralama

Girne Araç Kiralama Fiyatları

Turizm Cenneti olan Girne birçok otel ve eğlence merkezine sahip olarak gözde mekanların tarihi liman boyunca toplandığı bir sahil kentidir. Yapacağınız ziyaretlerde Girne Araç Kiralama hizmetini firmamızdan alarak tecrübeli ekibimizin yerinde teslimat yaptığı son model araçlarla tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Girne Kenti tarih boyunca kolonilerin yerleşim alanı olarak kullanıldığından dolayı bir çok tarihi ve kültürel kalıntılara ev sahipliği yapmakla birlikte Kıbrıs Barış Harekatı’nın da başlangıç adresidir. Firmamızdan yapacağınız Kıbrıs Araç Kiralama Servisi ile bu tarihi bölgeleri ziyaret etmeniz daha ekonomik bir yöntem olacaktır. Çünkü Kuzey Kıbrıs’ta toplu taşıma anlayışı pek gelişmemiştir ve taksimetre fiyatları Türkiye’ye göre Mercedes marka araçlar kullanıldığından dolayı biraz yüksektir.

Girne Araç Kiralama Şirketi

Sizlere boş zamanlarınızda Girne bölgesinde bulunan görülmeye değer mekanlardan olan Saint Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı, Hz. Ömer Türbesi, Çıkartma plajı ve savaşta kullanılan araçların sergilendiği açık hava müzesi ile İtalyan asıllı Rum avukat silah kaçakçısı Pavilides’in köşkü olarak bilinen Kaçakçının köşkünü ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca tarihi çok eski dönemlere dayanan ve Girne Alsancak bölgesinde bulunan Lambousa Krallığı bölgesini ziyaret ederek geçmişin izlerini kalıtsal yapılar olan balık havuzları, kaya mezarları ziyaret ederek yaşayabilirsiniz.

Daha fazlasına ihtiyaç duymanız durumunda ekibimiz ile görüşerek kişi sayısına göre Kıbrıs Rent a Car hizmetini alarak kokartlı rehber eşliğinde sizlere daha verimli bir kültür gezisi düzenlememizi sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için online destek merkezimizi ve biz sizi arayalım formunu kullanabilirsiniz.

2017-02-28T18:00:33+00:00