Kıbrıs Araç Kiralama

Buradasınız://Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs Araç Kiralama şirketi olarak sektöründe  kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla kendini ispatlayan bir kuruluş olarak hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kıbrıs sınırları içerisinde araba kiralayabilmek için her koşulda yirmi beş yaşını aşmış olmanız gerekmektedir. Kıbrıs da öğrenci olanlara araba kiralama firmaları araç kiralayamaz. Kiralama işlemi yapılan tüm arabalar full veya muafiyetli kasko kapsamındadır. Kıbrıs araç kiralama işlemi için kiralama öncesi sözleşme düzenlemektedir. Sözleşme imzalandıktan sonra araç teslim edilmeden evvel ücret nakit veya kredi kartı kullanılarak peşin olarak alınmaktadır. Sözleşmeye aracı kullanacak şoförün bilgileri eklenmektedir. En fazla iki şoför bilgisi sözleşmeye eklenebilmektedir. Aracı sözleşmede adı geçen kişi kullandığı esnada oluşan kazalarda sigorta hasarı karşılamaktadır. Ancak aksi durumda hasar sigorta kapsamında kabul edilmemektedir. Türkiye sınırlarında kullanmış olduğunuz ehliyetiniz ile Kıbrıs sınırları içinde araç kiralayabilirsiniz. Ancak ehliyetinizin en az dört yıllık kullanıma sahip olması Kıbrıs’ta araç kiralamanın diğer şartıdır.

Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs sınırlarında araç kiraladığınızda aracı sadece KKTC sınırları içerisinde kullanabilirsiniz. Kiralanan araçlarda sınırsız kilometre kullanma imkanı sağlanmıştır. Kişi kiralamış olduğu araç ile Kıbrıs sınırlarına çıkmadan istediği kilometre yolu kat etmekte serbesttir. Kıbrıs sınırlarında öğrenci olanlara araç kiralanması bazı sebeplerden dolayı yapılmamaktadır. Araç kiralayabilmek için yirmi beş yaşını aşmış olmanız ve öğrenci olmamanız gerekmektedir. Kiralama ve sözleşme imzalanması aşamasında mutlaka kimlik veya pasaport gereklidir. Araçlar genel olarak boş depo olarak teslim edilmektedir. İadede depoda bulunan ve kullanılmayan yakıt için herhangi bir bedel ödenmemektedir. Araçlar teknik bakımı yapılmış olarak müşteriye teslim edilmektedir. Ayrıca aracın iç ve dış temizliği de tam olarak yapılmış şekilde hizmete sunulan araçlar ile gerçekleşen trafik cezalarının sorumlusu sözleşmede adı geçen şoförlerdir. Sözleşmede adı geçen şoförlerin dışındaki kişilerin bu araçları kullanması yasaktır.

Kıbrıs Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralamaktan vazgeçen kişinin bu kararını en az yirmi dört saat önceden firmaya bildirmesi gerekmektedir. Kıbrıs sınırları içerisinde araç kiralama süresi minimum üç gündür. Üç günden az talep edilen kiralamalar da firma inisiyatifine bağlı olarak Kıbrıs Araç Kiralama Fiyatları için üç gün üzerinden indirim yapılabileceği gibi üç gün üzerinden de ücretlendirme yapılabilmektedir. Kiralanan araçlara muhafiyetli kaza sigortası kapsamındadır. Böylelikle oluşabilecek hasarların 500 Euro’luk kısmı kullanıcıya ait olmakla birlikte sigorta kapsamında değerlendirilmektedir. Lastik, cam ve farlarda oluşan hasarlar bu sigorta kapsamında yer almamaktadır. Park yeri cezaları veya trafik cezaları ile koltukların zarar görmesi gibi istenmeyen durumlarda sorumlu olan sözleşmede yer alan şoförlerdir. Kıbrıs’ta kiralanan araçların tamamı sağ direksiyonludur. Kesinlikle sol direksiyon kiralayan firma bulunmamaktadır. Araç içinde ki tüm donanım tamamen müşterinin memnuniyeti odaklıdır.

Araçlar bakımları yapılmış ve temiz şekilde hizmete sunulmaktadır. Konfor olarak her türlü donanımı mevcuttur. Hemen her marka ve modelde aracı kiralayabilmek mümkündür. Kiralama bedelleri peşin olarak alınmaktadır. Yapılan sigorta ve bakımlı araçlar ile her müşterinin güvenle kullanabileceği araçlar ile şirketimiz tarafından hizmet verilmektedir.

2018-05-01T19:48:19+03:00
Bize Yazın! whatsapp