Kıbrıs Otobüs Kiralama

Buradasınız://Kıbrıs Otobüs Kiralama

Kıbrıs Otobüs Kiralama

Kıbrıs Otobüs Kiralama

Gezilerin ve turların sıkça yapıldığı Kıbrıs’ ta yeni yerleri keşfetmeye ekibinizle birlikte hazır mısınız? Sizlere konforlu ve güvenli Kıbrıs Otobüs Kiralama hizmetlerini ekonomik fiyatlarla konforlu araçlarla sunuyoruz.

İyi bir gezi için neler yapmalısınız?
Nereye gidecek olursanız olun, özellikle kalabalık gruplarla bir gezi düşünüyorsanız önceden planlamanızı yapmalısınız. Planınızı yaparken nerede konaklayacağınız, hangi tarihi yerleri göreceğiniz, nerelerde yemek yiyeceğiniz, nerelerde eğleneceğiniz gibi şeyleri mutlaka önceden ayarlamalı ve kişi sayısına göre rezervasyonlarınızı yapmalısınız. Bu detayları organize etmemeniz durumunda bir karmaşa ortamı oluşacağından emin olabilirsiniz. Çünkü her insan aynı şekilde düşünmüyor ve farklı zevkleri beğenileri olması çok normal, özellikle kalabalık gezilerde daha önceden planlama yapılmamışsa bunlarla ilgili çok fazla anlaşmazlıklar yaşanıyor ve tur keyifli eğlenceli bir tur olmaktan çıkıp kişilerin beğeni çatışmasına dönüşebiliyor. Bu durumda tur içinde olan kişiler de yeterince keyif alıp güzel vakit geçiremiyor.

Kıbrıs Otobüs Kiralama Fiyatları

Önceden planlamanız gereken önemli şeylerden biri de ulaşımınızı nasıl sağlayacağınız konusunda bir seçim yapmanız. Kıbrıs’ ta farklı ulaşım alternatifleri mevcut. Kıbrıs Otobüs Kiralama hizmetinden faydalanabileceğiniz gibi özel araçlarla kortej de yapabilirsiniz. Özel araç kiralama ile kişi sayısının yoğunluğuna göre kortej oluşturabilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz fakat bu genelde pek tercih edilen yöntem değildir. Kişi sayısı az olan ziyaretçiler turlarını özellikle Mercedes Vito gibi araçlarla yapmaktadırlar. 7 kişi yolcu kapasiteli olan Vitolar Kıbrıs turları için ideal denilebilecek kapasitede. Hem taksi konforu ve hızı sağlayan vito hem de toplu taşıma görevini başarı ile yerine getiriyor.

Fakat sayınız daha fazla ise ve kortej şeklinde birkaç araçla hareket etmek istemiyorsanız Kıbrıs Otobüs Kiralama hizmeti tam size göre. Kalabalık grupların imdadına yetişen otobüs kiralama hizmetinde özel sürücümüz ile Kıbrıs’ ı doya doya dolaşabilirsiniz. Görmek istediğiniz tüm yerleri tek bir araç ile gezebilirsiniz. Otobüslerimiz klimalıdır ve içinde soğuk su vb şeyleri taşıyabilmeniz için dolap bulumaktadır. Rehberlerimiz için özel rehber koltuğu aracın ön kısmında bulunmakta ve rehberlerin kullanımı için özel mikrofon bulunmaktadır.

Kıbrıs Otobüs Transfer hizmetinizi seyahatinizden önce kiralamanızı ve tur planınızı oluşturmanızı tavsiye ederiz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

2017-02-28T18:00:32+03:00
Bize Yazın! whatsapp