Kıbrıs Rent a Car

Buradasınız://Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs Rent a Car

Kıbrıs Rent a Car

Akdeniz’in en güzel yerlerinden biri ve tercih edilen tatil yeri olması sebebiyle Kıbrıs’ın yeri oldukça farklıdır. Kendine özgü coğrafik yapısı, özgün tarihi eserleri, plajları, gazinoları ve tüm turistik yerleriyle Kıbrıs’ta tatil yapmak için olukça fazla neden vardır. Tatil dışında iş gezileri, okul tercihi ya da ziyareti gibi birçok nedenlerle Kıbrıs’a gidilmektedir. Kıbrıs Rent a Car Hizmeti konusunda şirketimizi trcih ederek farklı bir tatili konforlu şekilde yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs Rent a Car

Toplu taşıma imkanlarının yetersiz olması, seyahat sırasında özgür hareket edebilmek için araba kiralama oldukça tercih edilmektedir. Farklı şehirleri, tarihi yerleri aynı zamanda plajları görmek istiyorsanız ulaşım imkanlarının yetersizliği hareketlerinizi kısıtlamaktadır. Kıbrıs Rent a Car firması olarak Ada kurallarına ve sizlerin koşullarına uygun seçeneklerle araba kiralamaktayız.

Kıbrıs’ta trafik kuralları oldukça katı bir şekilde uygulanmaktadır. Trafik düzenindeki değişiklikler, araba kullanımı gibi farklılıklar İstanbul, Ankara, İzmir trafiğinde araç kullananların çok kolaylıkla adapte olacağı şekildedir. Yoğun bir trafik söz konusu değildir. Ada insanının sakinliği trafikte de göze çarpar. Aracı kullanmaya başladıktan sonra kolaylıkla uyum sağlayabileceğiniz rahat bir trafik söz konusudur.

Seyahatiniz süresince güvenli araç kullanmak için Kıbrıs rent a car olarak kaskolu, otomatik vitesli, zevkinize uygun seçenekler sunmaktayız. Birçok marka ve modellerimizle bütçenize ve zevkinize uygun çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Seyahatinizin türü ve isteğinize bağlı olarak lüks, arazi ve normal binek araçlarımız da vardır. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği ve rahatlığı için uygun bir araç mutlaka vardır. Araç sözleşmeleri karşılıklı taahhütler içeren resmi bir belgedir. Sizlerin güvenli seyahat edebilmeniz için hazırlanmıştır. Zira Kıbrıs’ta kiralanan araçların plakaları da farklıdır. Bu nedenle güvenilir bir firmadan araç kiralamanız sizlerin güvenliği için önemlidir.

Kıbrıs’ın değişik bölgelerine gitmek, hareket özgürlüğü sağlamak, güvenli bir şekilde seyahat etmek için güvenilir bir firmadan araç kiralamak en doğru tercih olmaktadır.

Kıbrıs’ta güvenliğiniz için emniyet kemeri takmak zorunludur. Sürücülerin böyle bir zorunluluğu olmasına rağmen çeşitli esnetebilme deneyiminden dolayı Türkiye’de ihmal edilen bu kural Kıbrıs’ta yerine getirilmek zorundadır.
Alkollü içeceklerin fiyatları Ada’da oldukça ucuz ve kullanımı yaygındır. Alkollü bir şekilde araç kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu nedenle alkol aldığınızda yaya olarak devam ediniz ya da taksi hizmetinden faydalanmanız önerilmektedir.

Kıbrıs Rent a Car Firması

Kıbrıs Rent a Car firması sizlerin can güvenliğini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle araç kiralarken dikkat edilmesi konusunda firma çalışanlarımızın önerilerini lütfen dikkate alınız. Farklı kurallarla karşılaşıp olağanüstü durumlar yaşamak yerine hazırlıklı olmak her zaman iyidir. Bu nedenle araç kiralarken ada haritası edinmeyi, seyahatinizin rotasını belirleyerek trafiği uygun alanlarda araç kullanmanızı öneriyoruz. Araç kiralarken hasar tespiti ve gerekli tüm özelliklerini firma çalışanıyla beraber kontrol ederek sözleşme karşılığı teslim alınız. Seyahatiniz sonunda da bu sözleşmeye uygun şekilde teslim ediniz.

Kıbrıs seyahatiniz sırasında sizin ve sevdiklerinizin Ada’nın keyfini çıkarmanız ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamanız için şirketimizden araç kiralamayı öneriyoruz.

2017-02-28T18:00:32+00:00