Lefkoşa Araç Kiralama

Buradasınız://Lefkoşa Araç Kiralama

Lefkoşa Araç Kiralama

Sizlere Lefkoşa Araç Kiralama hizmeti sunduğumuz bir bölge olan ve genel olarak Kıbrıs’ın başkenti olması itibariyle iş gezileri için gelinen bir kenttir. Lefkoşa’da Beş yıldızlı Merit ve Pasha International tarafından yönetilenlerin dışında başka Kıbrıs casino otelleri, çok sayıda tarihi ve turistik mekan ile son zamanlarda birbiri ardına açılan üniversite ve askeri karargahlar bulunmaktadır. Lefkoşa iş seyahatleri amacıyla yapılan ziyaretlerin merkezi olduğundan dolayı konaklama yapılacak Lefkoşa şehir otelleri de şehrin merkezinde konumlanmıştır.

Lefkoşa Araç Kiralama Şirketleri

Lefkoşa Oto Kiralama hizmeti farklı bölgelerde bulunan bu eserleri ziyaret ederek keşfedebilmeniz için en ekonomik çözüm yoludur. Tarihi eserler arasında bulunan Gotik mimari ve Osmanlı mimari tarzının en özel ve güzel örneklerini Lefkoşa’nın kent merkezinde görmek mümkündür. Lefkoşa’nın ziyaret edilmesi gereken eserleri arasında özellikle Kanlı Noel olarak tabir edilen dönemin eseri Barbarlık Müzesi’dir. Ayrıca Bedesten, Haydar Paşa Camii, Selimiye Camii, Etnoğrafya Müzesi, Büyük Han, Kumarcılar Hanı, Büyük Hamam, Derviş Paşa Konağı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Lefkoşa Araç Kiralama Şirketi

Gerek iş seyahati gerekse turistik amaçlı yapacağınız ziyaretlerde firmamızdan Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama hizmeti alarak seyahatinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kıbrıs’ta araç kullanma da sıkıntı çekeceğinizi düşünmeniz halinde ise firmamız tarafından sağlanan Kıbrıs’ta Şoförlü Araç kiralama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmet Şoförlerimizin müsaitlik durumuna göre verilebilmektedir.

Lefkoşa Araç Kiralama Fiyatları

Şirketimizden kiraladığınız aracı ayağınıza kadar getirerek siz değerli müşterilerine en ekonomik Lefkoşa Araç Kiralama Fiyatları ile hizmeti sununuyoruz.

Ercan Havalimanı’na 30 dakika mesafede bulunan Başkent Lefkoşa’nın merkezi tüm bölgelerinde araç teslimatı hizmeti ekibimizce yapılmaktadır. Genel olarak araçlarımızın bulunduğu havalimanında teslimat olmadığı sürece kısa zamanda sizlere ulaşarak sözleşmeniz yapılır ve araç kullanımınıza sunulur.

Şirketimiz hiç bir şekilde araç kiralama kurallarını kapsamayan şekillerde sözleşme yapmamaktadır. Sözleşmesi yapılmayan araçlarda sigorta kapsam dışı olacağından dolayı lütfen bu konuda asla ısrar etmeyiniz. Bu konuda bilgiyi müşteri temsilcimiz sizlere araç kiralama hizmeti alırken detaylı şekilde açıklamaktadır.

İş gezisi amaçlı daha fazla gelinen Lefkoşa da teslim etmeden önce araçlarımız hijyenik olarak bakımdan geçirilmekte ve gerekli temizlik yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle telefonla ya da canlı destek hattından görüşebilirsiniz.

2018-05-01T20:37:34+03:00
Bize Yazın! whatsapp